Pokud se chystáte prodat svou nemovitost, měli byste tuto transakci svěřit někomu, s kým si tzv. „sednete“, ke komu máte důvěru. Potom je vzájemná spolupráce příjemná a úspěšná. Také byste o něm měli něco vědět, takže dovolte, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Lukáš Mudroch a celý svůj profesní život se pohybuji v oblasti obchodu a marketingu v oboru stavebnictví – reality. Co se týče vzdělání, vyberu jen to nejpodstatnější pro tuto profesi:

V realitách mám zkušenosti i jako ředitel RE/MAX Well Pardubice, kde jsem zodpovídal za realitní makléře působící na Pardubicku. Lépe se ale cítím jako realitní konzultant, protože reality mne baví. Nikdy se mi neomrzí ten skvělý pocit, kdy je klient s mou prací spokojen. Pokud si přejete dozvědět se více, s důvěrou se na mne obraťte.

      

Nebuďme lhostejní

Jelikož mám to štěstí, že já a moji blízcí jsme zdraví, cítím potřebu nějak pomoci těm, kteří tolik štěstí nemají. Osobně příliš nevěřím všem možným nadacím, u kterých nevím, kolik peněz se dostane k potřebným a kolik spotřebuje vlastní provoz nadace. Výjimkou je Dobrý anděl, který rozděluje příspěvky rodinám onkologicky nebo jinak závažně nemocných dětí ve stoprocentní výši. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů.

Certifikát Dobrého anděla